Kontakt Tromsø

Telefon: 0047 98 54 54 45

Postadresse: Postboks 1269, 9263 Tromsø

Besøksadresse: Storgaten 118

Konto nr: 4750 18 59598

Organisasjon nr: 989 139 479


 

Ansvarlig redaktør:

Alf Krogseth: alf@virkelig.no


 

Redaksjonsassistent:

Mats Lasse Jangås: mats@virkelig.no


 

Kontor og omsorgsleder:

Mette-Marith Aspmo: mette@virkelig.no


 

Grafisk designer og fotograf:

Trine Lise Halmøy Lockertsen: trine@virkelig.no


 

Assisterende grafisk designer:

Linn-Tone Edvardsen: linn@virkelig.no


 

Journalister/fotografer:

Gaute Jenssen: gaute@virkelig.no


 

Distribusjon:

Kjell A. Gustavson: distribusjon@virkelig.no

Kristian Aagaard: distribusjon@virkelig.no


Ditt Navn (obligatorisk)

Din E-Post (obligatorisk)

Emne

Din Melding